X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

. WWW.NASSERIA.NET

شاید وقتی دیگر...!

شاید وقتی دیگر...!
 
خاطره تان هست که قراربود چهارم آذرماه امسال یادبودی برای گرامیداشت زنده یاد ناصرعبداللهی عزیزدرسالن همایش های برج میلاد برگزارشود .درحالی که آقای کریمی همه کارها را ردیف کرده بود وهمه چیزآماده ومهیا بود برای برگزاری مراسمی باشکوه،اما ازسوی معاونت ارشاد اعلام شد که این یادبود برگزارنمی شود. ازآنجایی هم که ناصرعبداللهی به خواننده ای کاملاً فراموش شده برای صداوسیما تبدیل شده وحتی دیگرصدایش هم ازرسانه ها پخش نمی شود، دوستداران وشیفتگان زنده یاد ناصرعزیزامید داشتند به حرمت شخصیت وصدای ماندگارش وبه یاد خاطراتی که با ترانه هایش داشتند لااقل یک باردرسال با گرفتن یادبودی بتوانند به نوعی حضورش را اینگونه درکنارخود احساس کنند. اما اینکه سرانجام این مراسم امسال چه زمانی برگزارمی شود ویا اصلاً برگزارمی شود یا خیر، باید بگویم: شاید وقتی دیگر...!
 
 
اما روزنامه ( تماشا ) درمورد ابهامات وحرف وحدیث های جدید دربرگزاری مراسم بزرگداشت زنده یاد ناصرعبداللهی مطالبی نوشته است که با هم می خوانیم :
 
پس ازفوت نابهنگام چهره دوست داشتنی موسیقی پاپ ایران،ناصرعبداللهی، دوسه سالی مراسم بزرگداشتی ازسوی دوستداران این خواننده برگزارمی شد که بازتاب های جالب توجهی را نیز ازسوی دوستداران این خواننده فقید داشت. اما امسال ویک هفته قبل ازفوت عبداللهی اعلام شد که مراسم بزرگداشت این خواننده به دلیل تقارن با ایام محرم وصفربرگزارنخواهد شد واین مراسم به بعد ازاین ایام موکول شد. انتشاراین خبربا واکنش مدیربرنامه های این خواننده( رضا کریمی) وهمچنین خانواده این مرحوم توٲم شد ولی تاکید علیزاده ( نماینده معاونت هنری وزارت ارشاد) مبنی بربرگزاری این برنامه پس ازایام سوگواری باعث شد که اعتراض ها تا حدودی فروکش کند. حالا پس ازاتمام ایام سوگواری، پیگیری های خبرنگار(تماشا) درمورد تاریخ وبرگزارشدن یا نشدن این برنامه به نتایج جالب توجهی ختم شد. نتایجی که قطعاً ابهامات این مراسم را بیشترو بیشترخواهد کرد.
 
نوید عبداللهی ( فرزند ارشد ناصرعبداللهی )، روی صفحه شخصی اش  درصفحات اجتماعی بارها نوشته که مدیریت کارهای مربوط به پدرش ومدیریت کلیه برنامه هایی که تحت هرعنوان برای بزرگداشت پدرش برگزارمی شود به عهده ‹ رضا کریمی › ( مدیربرنامه های سابق این خواننده ) است.
با این زمینه پیش بینی می شد که کریمی اطلاعات جامعی درباره مراسم بزرگداشت این خواننده داشته باشد. اودراین باره به « تماشا» گفت: « درروزهایی که مراسم چهارآذرلغوشد ازما تاریخ جدیدی را خواستند که برنامه درآن تاریخ برگزارشود، ما هم تاریخ6 یا 7بهمن را برای برگزاری آن انتخاب وطی نامه ای خواسته مان را به دوستان معاونت هنری ارشاد ارائه دادیم، ولی این روزها ازآنجایی که هیچ یک ازدوستان حتی جواب تلفن ما را هم نمی دهند، پیش بینی برگزار نشدن این مراسم چندان دورازذهن نیست. هرچند ازهمان روزاولی هم که برنامه قبلی لغوشد هیچ قول صد درصدی برای برگزاری مراسم درتاریخ های احتمالی در6 و7 بهمن داده نشد بود ولی با وجود این خود من حس می کنم که آن وعده دیگرفاقد مستندات کافی برای اجراست وقطعاً برگزارنخواهد شد.»
 
آقای کریمی درادامه گفت: « درجریان لغو برنامه قبلی حداقل دوستان لطف کردند وبرنامه را کنسل اعلام کردند تا گروه تکلیفشان را با خودشان بدانند ولی این باراین اعلام کنسلی هم ازسوی دوستان نشد تا ابهامات بیشترشود.
با توجه به اینکه تا آخرسال چیزی هم باقی نمانده به نظرم توجیه مناسب زمانی دیگری هم برای این برنامه وجود ندارد ومتاسفانه دیگر نباید منتظربرگزاری آن بود. من ازهمان ابتدا هم اعلام کرده بودم که برای هرکس یا نهادی که برای زنده نگه داشتن یاد وخاطره ناصرقدمی برمی دارد احترام قائلم ولی برنامه ریزی درست جزو اصول اولیه یک کارموفق به حساب می آید.»
 
 
درادامه مطلبی که درروزنامه تماشا نوشته شده این است که آقای علیزاده گفته:
برنامه بزرگداشت برگزارمی شود !
 
با صحبت هایی که رضا کریمی درمورد قطعیت برگزارنشدن این برنامه به تماشا گفت به نظرهیچ شک وشبهه ای درباره لغو برنامه باقی نمانده ولی «علیزاده» (نماینده معاونت هنری ارشاد برای برگزاری ونظارت مراسم یادبود ناصرعبداللهی) درگفتگو با تماشا با قاطعیت خبرازبرگزاری این برنامه می دهد: « درخواستی که برای برگزاری این برنامه رسیده کاملاً صحت دارد ولی با توجه به ترافیک شدید کاری قطعاً برنامه درتاریخ های 6 یا 7 بهمن برگزارنخواهد شد. معاونت هنری تصمیم دارد سری دوم کنسرت های خیریه را برگزارکند که بازهم درسه شب متوالی پذیرای بزرگان موسیقی خواهیم بود که همه سود آن صرف امورخیریه خواهد شد. برگزاری مراسم بزرگداشت زنده یاد ناصرعبداللهی نیزدریکی ازهمین سه شب گنجانده شده که اگرتا شنبه صبرکنید تاریخ و جزئیات کامل آن را دراختیاررسانه ها قرار خواهیم داد.»
 
← بهمن بابازاده
 
ــــ روزنامه تماشا/ چهارشنبه 5آبان 1390. 
 
با تشکر از محسن برای ارسال این مطلب
نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام
بعد از چند وقتی که سرم فوق العاده شلوغ بود اومدم بهتون سر بزنم.خیلی خوشحال شدم.
خدا رحمت کند ناصر عبدالهی.
بهم سر بزن
ممنون
مشکی دوست باشید و بمونید یاعلی
دوشنبه 10 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 09:15
امتیاز: 0 0
تصمیم دارم بعضی اهنگای ناصر رو تصویرسازی کنم از کی باید اجازه بگیرم؟ از شاعرش یا از خانواده ی ناصر؟
چهارشنبه 12 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 13:10
امتیاز: 0 0
پاسخ:
منظورت از تصویرسازی چیه عزیزم؟
ساخت کلیپ یا؟
سلام نمایشگاه کارهای هنری در ارتباط با ناصر برگزار شد؟
عکساشو لطفا بگذارید ممنون
سه‌شنبه 18 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 09:16
امتیاز: 0 0
تنها صداست که می ماند.یاد وخاطره این خواننده خوش صدا و توانا در قلب ما جای دارد.
روحش شاد وغریق رحمت
جمعه 21 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 10:22
امتیاز: 0 0
تصویرسازی یعنی نقاشی مرتبط با شعر و یا موضوع
یکشنبه 23 بهمن‌ماه سال 1390 ساعت 09:18
امتیاز: 0 0