X
تبلیغات
رایتل

. WWW.NASSERIA.NET

خسته ام... اما مصمم تر!

مدتیست ذهنم به شدت مشغول است و ابهامات و نقطه چینها با علامتهای سوال و پرانتزها ادغام شده و باعث خستگی شدید روحی و جسمی در من گردیده است.

به طوری که احساس می کنم حافظه کوتاه مدتم ضعیف شده و برنامه ها و هدفهایم را گم کرده ام.

درحال انجام کاری هستم که اگر خدا یاریم کند و بتوانم این مهم را به انجام برسانم خستگی از تنم به در خواهد شد بماند که آنقدر حاشیه هست و آنقدر مسائل جانبی پیش می آید که گاهی احساس می کنم نام خود را هم فراموش کرده ام!

هدف من از ساخت این وبلاگ زنده نگه داشتن یاد و نام ناصر عبداللهی اسطوره موسیقی پاپ و سلطان موسیقی پاپ معنوی بود.

واما عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها!

خوب به یاد دارم 1ماه و سه روز از مرگ ناگهانی و پر رمز و راز ناصریا ی فقید می گذشت من هم مانند خیلی از دوستداران ناصرحال و روز بدی داشتم و با نوشتن جملاتی از او در وبلاگ شخصیم(آدم برفی) قصد در آرام کردن خود داشتم و هیچ فکری در رابطه با تاسیس این وبلاگ نداشتم!

تا این که آنروز یکی از دوستانم(الهام) خبر داد که سایت رسمی ناصر را برای فروش گذاشته اند!

این خبرحسابی منقلبم کرد از فیلتر شدن سایت ناصر به قدر کافی ناراحت بودم این هم بر آن اضافه شد!

با خود گفتم هنوز چهلم ناصر در نیامده سایتش را فروختند؟!

و آنجا بود که فکر تاسیس این وبلاگ به سرم افتاد وبا اطلاعاتی بسیار جزیی از وبلاگ و وبلاگ نویسی (به صورت حرفه ای) داشتم کارم را آغاز کردم.

با خود تصمیم گرفتم کاری کنم که نبود سایت ناصریا مشخص نشود و این وبلاگ منبع اطلاعاتی ناصر در اینترنت باشد و دوستداران او نیز متفرق نشده و بتوانند در این وبلاگ جمعی صمیمانه تشکیل داده و با هم به بحث و گفتگو بپردازند و درد دلهایشان را بیان کنند .

نهایت سعیم را کردم که وبلاگ از کیفیت بالایی برخوردار باشد حال تا چه حد به این مهم دست یافتم خیلی نمی دانم البته نتایج نظر سنجی وبلاگ امیدوارکننده است و خوشحالم که توانسته ام تا حدودی رضایت شما را به دست آورم اما این را بدانید که با تمام وجود و عشقم به این کار پرداختم و حال که به چند ماه پیش بر می گردم می بینم که تا چه حد اطلاعاتم در رابطه با هنرمند محبوبم بالاتر رفته و خوشحالم از اینکه می بینم این وبلاگ به مکانی امن برای دوستداران ناصریا مبدل شده و دوستان با نظر ها و انتقادات و همچنین محبتهایشان مرا در ادامه این راه مصمم تر می کنند.

اما این را بگویم که برای تک تک خبرها اطلاعات و تغییرات این وبلاگ ساعتها وقت گذاشته ام و تلاش کردم .

این را برای این می گویم که عده ای از دوستان که گاهی با کمی بی انصافی با من برخورد می کنند (که البته اغلب این کامنتها را به دلیل به وجودنیامدن جو تشنج و ناراحتی تایید نمی کنم) بدانند که من واقعا برای ذره ذره این کار تلاش کرده ام و خواهم کرد و اگر لطف خدا شامل حالم شود کارهای بزرگتری هم در برنامه هایم دارم که اجازه بدهید تا قطعی نشدنشان حرفی از آنها به میان نیاورم .

نقد سالم و با دید باز نه تنها ناراحت کننده نیست بسیار هم سازنده است اما بی مهری و توهین آن هم بدون منطق بسیار مخرب بوده و هر حرکت مثبتی را دچار بهران می کند.البته در همینجا از تمام دوستانی که به من محبت داشته و با نقد و نظرات سازنده اشان مرا در اداره این وبلاگ یاری کردند تشکر می کنم.

این شفق است یا فلق مغرب و مشرقم بگو

من به کجا رسیده ام جان دقایقم بگو

آیینه در جواب من باز سکوت می کند

باز مرا چه می شود ای تو حقایقم بگو

جان همه شوق گشته ام طعنه ناشنیده را

در همه حال خوب من با تو موافقم بگو

پاک کن از حافظه ات شور غزلهای مرا

شاعر مرده ام بخوان گور علایقم بگو(1)

در حال نوشتن این مطلب بودم که این آهنگ ناصرآغاز شد و احساس کردم با حال کنونی ام مطابقت دارد و نوشتمش...

و چیزی که بیش از همه عذابم میدهد حرفها و سخنان ناشایستی است که همچنان پشت سر ناصر ادامه دارد و اگر یک روزبخش نظرات وبلاگ را به صورت آزاد بگذارم شاهد بسیاری از آنها خواهید بود!

خدا همه ما را به راه راست هدایت فرماید و از شر شیطان محفوظ بدارد.

اگر جملاتم بی سروته یا بی حساب و کتاب است مرا ببخشید در حال حاضر ذهنم بیش از این مرا یاری نمی کند.

خسته ام... اما مصمم تر!


برای مشاهده دیگر مطالب موجود در وبلاگ ناصریا با موضوع(مطالب نوشته شده توسط گل مینا ) بر روی همین لینک کلیک کنید   

 

 

 

هرگونه تکثیر یا کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر منبع ممنوع می باشد 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چگونه در گروه ناصریا عضو شویم؟ 

  

 

برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید. 

 

نظرات (54)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام مینا خانوم گل .. خوبی انشالا .. راستش زمانی که چنین حرفایی میشنوم و یا می خونم راجع به ناصر هم دلم میشکنه و هم خوشحال میشم .... میدونی شاید خیلی از کسانی که اینجا می نویسن و یا حتی خود شما ناصر رو فقط از صداش و ترانه هاش بشناسن اما دوستان این شناخت به نظر خودتون کامله ؟ هر چند که آثار یه هنرمند مشخص کننده ی شخصیتش هم میتونه باشه و هست .. که البته اگه از این منظر هم به ناصر عبدالهی نگاه کنیم می بینیم ترانه هی بسیار فاخری داره و موزیک های دلنشین و صدای بمش هم که اوج احساس و زیبایی است . اما من بهتون بگم که من به خاطر کارم شناخت بیشتری درباره ناصر دارم ... یکی از صمیمی ترین دوستان من (‌جواد ) ترانه سرایی اس که با ناصر کار کرد و ترانه ای که ناصر خوند تو ماندگارش اسمش درست یادم نیست (‌نه صدای پا میاد نه زنگ در نه تلفن )‌ از ایشونه و من خیلی جلوتر از ماندگار این ترانه رو خوندم و ناصر رو دیدم که اومد و از جواد کار رو تحویل گرفت ... والا شناختی که من از شخصیت ناصر پیدا کردم هنرمندی با سخاوت (‌سخاوت تو همه چی به معنی واقعی ای کلمه ) چه تو خنده .. چه تو محبت و چه ........ و بسیار خاکی ... دوستان نمونه ی ناصر عبدالهی چند تا داریم ؟ کسی که این همه ترانه و موزیک ازش تو تلویزیون پخش میشه ؟‌تلویزیونی که اینن همه فیلتر داره و کسی مثل استاد افتخاری با وجود چهل و خورده ای آأبوم به انداره انگشتان دست آهنگ تو تی وی دارن و ناصر با پنج آلبوم هم دوازده ... سیزده ترانه داره که پای ثابت تلویزیونه ... کمی انصاف هم واقعا خوبه . تلویزیونی که استاد علی معلم و استادان این چنینی برای پخش موزیکش تصمیم میگرن ؟ با این همه فضل هنری و شناخت ترانه و مزیک و صدا ممکنه که کارای ضعیف و بی اصل و نصبی ازش پخش بشه ؟ اگه آره پس چرا همه خواننده ها از اینکه کاراشون پخش نمیشه از تلویزیون شاکی هستن ؟ از بحثم خارج نشم ... حرفم راجع به ناصر عبدالهی بود .. شک نکنید که او هنرمندی فاخر و تک بود که شاید من و امثال من حسرت چنین تن صدایی را تا آخر عمر داشته باشن چون لنگه اش دیگه نیست و نخواهد بود . اخلاقشم بهتون بگم شک نکنید ایشون جزو هنرمندان خاکی ما بودن و البته این خاکی بودنش به خاطر بار زیادی بود که داشت و علم بسیارش ... میدونیم که درخت هر چه پر بار تر باشه سرش پاییتره .... اول حرفم گفتم خوشحال میشم حالا توضیح میدم ... میدونم که عده ی کمی هستن که از ناصر بد میگن و شایعه درست میکنن واسش ... اتفاقا اینا خیلی به نفع ناصر کار میکنن ... میدونی چرا ؟‌خوب سه دسته ایم دیگه یا ناصر رو میشناسیم و بهش اطمینان داریم که این حرفا رومون تاثیری نداره .. یا ازش بدمون میاد و جزو همین بدخواهانیم و یا اینکه نمیشناسیمش ... خوب مردم ایران آگاهن و سابقه شنون داده که هنرمندانشون رو دوست دارن پس زمانی که چنین مطالبی میشنون در مقابل میرن تحقیق میکنن و می بینن که خیلی بیشتر از شایعه های ضد ناصر ... حرفایی در مدحش موجوده اینه که خیلی راحت و بدون دردسر میشن هوادارش که می بینیم این موج راه افتاده و خیلی ها که نمیشناختنش الان کاراشو گوش میدن و دوستش دارن . پس غمت نباشه ... امشب شاید خورشید نیست و آسمون تاریکه .. اما صبح فردا خورشید میاد و آسمون روشنه روشن میشه این قانونه طبیعته ... یادت باشه تا بدخواهانش نباشن معنی ناصریا رو نمیفهمیم و عاشق نمیشیم .
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 02:40
امتیاز: 0 0
خدایا گریستم.
به راستی رسم روزگارات اینچنین است!.چقدر خوب بودن و خوب ماندن سخت است.
چاپلوسان و زشت سیرتان و صورتان در اوج و خوبان در قعر!
این جماعت هر چه انرژی دارند بگذارند ما هم انرژی داریم و میگذاریم.
خدایا برای دشمنان ناصر آرزویی دارم:در دل آنها نور و روشنایی خود را قرار ده و چشمان آنها باز بگردان که نه به سوی ناصر به سوی پاکی به سوی محبت و نیکی و سعادت.
ای تویی که میگویی ناصر دو رو بود پست بود هیچ نبود.
او هر انقدر پست هم که باشد(به نظر شما البته).
او هرکه که بود هرکه!!از خوبی سخن میگفت و ترویج اندیشه ی خوب میکرد.
اینجا ناصر ناصر تمام نخواهد شد دوست گرامی بنده.
اینجا قرار است نیک اندیشی ترویج شود آیا باز هم مخالفت میکنی؟ .
چه فرفی میکند به اسم ناصر باشد یا به اسم عمر یا به اسم علی (ع).
ما هنوز دنبال اسمهاییم؟؟!.
تو را دعوت میکنم به اندیشه و تفکر و تکرار میکنم تا در کله ات برود :ناصر هر که که بود(به قول شما دورو و به قول ما انسان کمال یافته).
ما اینجا سعی در یاد دادن و دور انداختن کینه و حسادت و ریا دور هم جمع خواهیم شد و این راه ادامه خواهد یافت.
بگذار ما بدین خود باشیم و ابوجهلان به دین خود.
ما تورا به سمت نیکی و خوبی دعوت میکنیم و دستت را به گرمی میفشاریم.
خود را خسته نکن از خدا توفیق بخواه تو هم چون ناصر شوی که آنقدر مهم بود که چون تویی جهت تخریب اوی تلاشی اینچنین دارد
و همواره چنین بوده و هست.
انسانهای خوب دشمنان بسیار دارند و ابوجهلان بسیارند.
ای کسانی که راه در مسیر کمال گذاشته اید بدانید در این راه کوزه ها بر سر شما شکسته خواهد شد و این را صبر بسیار میخواهد.

بدرود
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 04:21
امتیاز: 0 0
سلام
نمیدانم چقدر تحمل مرا داشته باشید / تعصب آنچنان چشمها و گوشهایمان را بسته نگاه داشته که که دیگر قادر به دیدن و شنیدن بسیاری از چیزها نیستیم . / صاحب وبلاگ عزیز آن سر بریدن ربطی به نیروی انتظامی ندارد شاید جمله ات من باب مزاح بود اما بسیار تلخ . من از بندرعباس برای شما می نویسم نام وبلاگت را ناصر عبداللهی گذاشته ای و نام ایشان با مردمان هرمزگان عجین شده / شما ناصر را در تهران دیده ای و من و ما در گرمی و شرجی بندرعباس همان واژه هایی که باید یک جنوبی باشی تا معنای آن را درک کنی / من ناصر عبداللهی بندرعباس می گویم و تو از ناصر عبداللهی تهران / من موسیقی هرمزگان را در نواختن پنجه ها بر روی ظروف سفالین دیده ام و شما بر روی درامز / من ناصر را در اوج تمنای رسیدن به شهرت و موفقیت دیده ام شما در اوج رسیدن او به این مقام / من ناصر عبداللهی را و باز هم شما ناصر عبداللهی را / فکر می کنم گمنام هر قدر بیشتر صحبت کند منفورتر خواهد شد همانطور که پاره ای از مسایل مربوط به مرگ ایشان را خواست که مطرح کرده باشد اما چنان بر علیه او جبهه گرفتند و نادان و شایعه ساز لقب گرفت که عطای آن را به لقایش بخشید / بحث موسیقی هرمزگان را پیش گرفت که متهم به نا آگاهی و حمایت از خوانندگان خاصی شد / واقعا جای تاسف است که آقای مسعود طاهری استاد افتخاری را با ناصر عبداللهی قیاس می کند ( از لحاظ سبک متفاوتند ) و معیارش را پخش تلویزیون ایران قرار می دهد پس وای به حال استاد شجریان که سالهاست خبری از او در این تلویزیون نیست / شبهه ای وجود ندارد که ناصر عبداللهی هنرمندی بزرگ بود اما اخیرا پیامبر اسلام را هم نقد کرده اند و اتفاقا با حضور مخالفان و موافقان - هیچ مشکلی هم پیش نیامد / دوستان مدعی طرفدار مرحوم ناصر شمشیر را بر روی منتقدان او از رو بسته اند و جای نقد سالم در این جایگاه را تنگ و تنگ تر می کنند / که چه ؟ / که ناصر را دوست دارند ؟ که ایشان هنرمند بزرگی بود و هنور کاستهایش را گوش می دهند ؟ در اینکه ناصر انسان شایسته و معنوی بود حرفی نیست اما اینکه در این مورد با مدرک صحبت خواهید کرد به چه معنی است ؟ کدام سازمان مدرک معنویت اعطا می کند تا دیگران هم جهت اخذ آن اقدام کنند ؟ گل مینا با این تفاصیل و به پیشنهاد شما واقعا نگران حال خود شدم / حق با شماست .
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 04:44
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
این ناصر و آن ناصر برای ما فرقی نمی کند ما یک ناصر می شناسیم که هنرش صدایش وانتخابهایش زیباست و همینطور اخلاق و برخورد اجتماعیش همینها برای ما کافیست تا به او احترام بگذاریم معنویتش بد یا خوب بودنش بماند برای او و خدا.
دوم مشکل اصلی شما گمنام بودنتان است شما می گویید از دوستان ناصر هستید ولی نام خود را نمی گویید اما اگر فردا به فرض مثال دشمنان ناصر هم بخواهند از این روش استفاده کرده و او را تخریب کنند خوب است؟
گمان می کنم اصلی ترین دلیل جبهه گیری علیه شما این است.
با سلامی دوباره
آقای گمنام مطمئنا با من موافقید که ناصر با اینکه خیلی معروف بود ولی مغرور نبود. نمیخوام اسم ببرم ولی شما حتما خواننده های زیادی رو میشناسین که با معروف شدن؛ دیگه وقت ندارن جواب سلامتو بدن. برادر عزیز شما اطلاعاتتون از ما بیشتره. چرا اینقدر نامهربانی. ما که بارها بارها از دوستان خواستیم که بنظرات هم احترام بذاریم. چرا ما رو از قیام ناصر مطلع نمیکنید؟ اصلا چرا عده ای سعی کردند که ناصرو از شهرونداش جدا کنند. البته اینو میدونم که معروف شدن سختیهای زیادی داره. چون توقعات مردم از همشهرشون بالا میره و باعث کدورت میشه ولی بخدا ناصر اینقدر خاکی بود که به جرات میشه گفت با این منش و خصوصیت دیگه پیدا نمیشه. والا مثل خیلی از این خواننده های آبکی آنور آب کلیپ پخش میکرد و یه جور دیگه میشد.
قصدم از دردل؛ خالی شدن و رسیدن به جوابهایی که هنوز پاسخی براش پیدا نشده. لطفا ما رو از این آشفتگی نجات بدید. بما حقیقت زنده یاد ناصرو بازگو کنید.
((((((((((((((((((((مــانــدگـار نـاصــــــــریــــــــا))))))))))))))))))
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 08:46
امتیاز: 0 0
دوست عزیزم
ناصر کوهی از صبر و مقاومت بود.
او زمانی که در میان ما بود از این گزافه گویان زیاد دید و شنید اما به رویشان خندید تا بی تابیش را از این کج فهمی نبینند و در غیابشان به حالشان گریست که چکونه اینان تا این حد در مسیر جهل و نادانی قدم میزنند...
اما در نهایت من شاهد بودم که برایشان دعا کرد تا نجات پیدا کنند.
و اما اکنون که از میان ما رفته (من کلمه مرگ را برای او معتقد نیستم) این وظیفه مهم به عهده شما و دوستان واقعیه اوست تا به روی دشمنانش بخندند و در خفا برایشان دعا کنند.
امیدوارم که خداوند به همه ما کمک کند تا همانی باشیم که می بایست.

دوستدارتان شهرام
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:45
امتیاز: 0 0
ناصریا عشق تو (خدا) حقن ولی دنیا پر ناحقن
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 11:28
امتیاز: 0 0
سلام به همه شما
این مکان را دوستی برای زنده نگه داشتن نام هنرمندی که
تاوان سختی برای رسیدن به کمالش در زندگی وموسیقی داد برپا کرده .
ناصر عبداللهی......که اگر خودش بود از این همه دوست و شمن حیرت میکرد
دوستانی از دوران دبستان تا خاک سپاریش به طریقه
شیعه یا سنی!!!!!!!!!
بدانید اینجا هم مهمان ناصر هستید .
دوست گمنام من بدان
(۱)اول از هر چیزی تائید ویا رد شایستگیهای ناصر در حد واندازه های تو نیست
(۲)ناصر را از دوران مهد کودک یا دبستان می شناختید افرین
(۳)نوع کیبو ردش را از نز دیک دیده اید مرحبا
(۴)او را به طریق شیعه یا سنی به خاک سپردید درود بر شما
(۵)دلیل تغییر مذ هبش را به شما گفته هزار افرین
(۶)علت مرگش را بهتر از خانواده اش میدانید هزاران درود
(۷)به کمال رسیدنش در مو سیقی را که دیگر جای خود دارد
(۸)راستی ربع پرده را هم از نیم پرده تشخیص میدهید چه گویم.
خیلی هم خوشحال از اینکه مدتیست جایی را برای اظهار فضل
پیدا کردید که بهتر از هر مکانیست چون نه شما را می بینند
نه می شناسند .
لابد دوستان (نوازنده های گروههای ....)جمع میکنید تا
شیرین کاری ها یتان را ببینند و هورا بکشند؟
ولی.............................................................
من به شما میگویم :
اطلاعات و داشته های شمادر حد یک راننده تاکسی شهریست که از هر مسافر و رهگذری مطلبی یاد میگیرد وبرای دیگری اظهار فضل میکند.
شنا خت شما از ناصر وموسیقی درهمان حد افکار دبستانتان است
سطحی نگری!!!شیعه بود سنی شد؟می فروش و...........
انالیز نوع وجنس وریتمهای موسیقی ناصر از حوصله این
نوشته ها وادراک شما خارج است
در یک جمله ناصر در انتخاب نت به نت کارهایش با سیاست بود
هیچ کس نبردبان ناصر برای بالا رفتن از قله موسیقی نشد به غیر از همت وغیرت خودش ...
از کار کردن موسیقی در تهران چه میدانی؟
از سر وکله زدن با نوازنده های انچنانی چه میفهمی؟
از کار کردن با بهنام ابطهی/بابک ریاحی پور/امید حجت/محسن مرشد/ناصر رحیمی/پو یان و نکویی وصدها نفر دیگر که هر کدام برای خود ادعای خدایی در موسیقی را دارند چه دیدی؟
تازه وقتی تو شهرستانی باشی انگاه برخوردها دیدن دارد
اینها را کسی برای شما میگوید که به پیشنهاد ناصر حدود
۱۸ماه است زنگیش را خراب کرده وکارش شده
رفتن امدن به تهران
اگر یادت باشد در برنامه شبهای گرم ناصر گفت:
ایران یعنی تهران تا به اینجا نیایی هیچ کس نمی شناستد
همان جا از حسین گردین هم یادی کرد
یکی ازدلایل تمام شایستگیهای ناصر احتمام دو البومش به دست استاد فریدون شهبازیان است عشق است ودوستت دارم
نکند مکتب ایشان را هم انکار یا تائید می کنید.
شما با حصاری که از موسیقیه بندر وساز های اصیلش دور خود
کشیدید از قافله خیلی عقبید
کاروان موسیقیه ایران طی چند سال گذشته با سرعت ولی کور کورانه پیش رفت
ریتمها سال به سال قدیمی شدند
موسیقی روز به روز مدرنیته شد
دیگر زمان ترانه هایی مثل (چشم من و.....گذشت )
ناصر هم از این قائده جدا نبود
عشق است را با ماندگار مقایسه کنید چه تفاوتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواننده ایی که ادای عرفانی ها را در میاورد برای ظبط کارش به انگلیس میرود با شهداد روحانی کار میکندو تا بن دندان مسلح همه وهمه......
ایا کارش را گوش کرده اید واقعا یاد ناصر بخیر....
حالا شما از من می پرسید چرا ناصر از ریتمهای بندری استفاده نمی کرد
البوم های ناصر قرار نبو فقط در بندر عباس تکثیر شود
وفقط خو شاینده شما باشد
شما مدعی هستید موسیقیه بندر در ناصر خلاصه نمیشود
با ابراهیم منصفی صالح سنگبر چه کردید؟
محمد روهنده هم اگر به خود نیاید نفر بعدیست و انگاه شمای به ظاهر طرفدار بصورت گمنام از اشتباهتش وخطا ها یش
میگوئید
در مورد افتخار اشنایی من با ناصر در همین حد بدانید که
ملودی یکی از ترانه های ابراهیم منصفی را برای ناصر دوباره سازی کردم
در یک جمله......................................................
ناصر سایه ایی بود بر سر موسیقی هرمزگان
................................................................
که زیر این سایه هنرمندان زیادی جوانه زدند وبه ایران معرفی شدند که به لطف گمنامها این سایه به خاطره ها پیوست وویران شد
در مورد تخصصم گفته بودی
عزیز من بنده تاوان وهزینه زیادی برای رسیدن به کمال در موسیقی پرداخت کردم
که مهمترین آن زندگیه شخصیم بوده
پس باین راحتی با کسی وارد بحث نمیشوم
اول حد واندازه طرفم را نگاه میکنم بعد اطلاعاتم را خرج میکنم
اطلاعات شما از موسیقی سطحیست وتاریخ مصرف دارد
راستی اگر محمد ارام باش را دیدی سلامش برسان
نمیدانم شاگرد های سرحدیش را به خاطر دارد
در مورد روهنده بگذار خیالت را راحت کنم خود من هم مجلس
میرفتم الان هم پول خوب بدهند میروم
از همین جهت برای او احترام میکنم
تلخ و شیرین حرفها را به معرفتد ببخش نمیدانم این جمله
ناصر را در مراسم جبهه مشارکت بندر به خاطر داری
ان شب صالح سنگبر ودیگران ....هم بودنند
اگر انجا بودی شاید مرا به خاطر بیاوری
گفت :دوست خوبوم نشون بده بندری غیرتشه بندری...
مرامشه اینجا دوستانه شهر ستانیم هستنا
پس در موردش مرام ومعرفت داشته باشید

آسوده مباش که بی نیازی یک ان دگر پر از نیازی
آنجا که تو فرعون زمانی در تیر رس باد خزانی.........

دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 11:31
امتیاز: 0 0
باسلام
میناجان خسته نباشیدازاین پست شما استنباط کردم که ازکامنتهاى بعضى دوستان من جمله خودم دلخورى ا گراینجور باشه من دیگه کامنت نمى ذارم
مینا جان اسم ناصر با بندرعباس وموسیقش اجین شده به هرحال خواهى نخواهى هرجا اسمى ازموسیقى بندرعباس میاد اسم ناصر هم هست یا بالعکس
درکامنتهاى اخیراسم محمد روهنده به میان امد ما ایشون راباناصرمقایسه نکردیم بحث را محسن به میان کشید
مقایسه دوهنرمندباهم اشتباهه من ادعانمیکنم که روهنده بهترین خواننده بندرعباس هست ولى به جرأت میگم ازبهترینهاست
جنس صداوسبک ناصروروهنده متفاوته من درکامنت قبلى گفتم ناصر نمى تونست به سبک روهنده بخواند به این دلیل که صداى ناصر به اهنگ شرقى نمى خورد
درباه اینکه کدام خواننده بهترین هست یا بود نظردادن خیلى سخته طرفداران ناصر ’ ناصررابهترین مى دانندودوستداران روهنده ایشون راطرفداران رضاصادقى نیز همین نظررادرباره رضا دارند
ولى اینکه کدام موزیسین درنوع خودش بهترین هست انتخابش راحت تر میباشد مثلآ حسین وفاداروخالوقمبروحمیدسعیدوفؤادشکارى در سازهاى که مى نوازند بهترین هستند
گمنام جان ناصرصاحب سبک بودواگرادعاکنیم موسیقى ناصر بندرعباسى نبود یعنى حذف سبک غربى ازبندرعباس وحذف رضاصادقى ..عیسى بلوچستانى و هادى ارمین وحتى اسحق احمدى که همه دنباله روسبک ناصر(غربى) هستند
رضاصادقى تنها یک کارشرقى براى سیماى خلیج فارس انجام داده بقبه کاراش کلآغربى بوده ونکته جالب اینه که گروه کارلوس که جازبندرى راپایه گذارى کرد درحال تهیه البوم جدیدشون هستندوچندکارغربى دراین البومشون به چشم میخوره
من اهل تعریف وتمجید نیستم ناصر انچه که اوبود میگم نه بیشتر بازم تکرار میکنم ناصر بهترین خواننده بندرعباس نبود ولى ناصر دینش را نسبت نبدرکاملأ ادا نمود خدمات زیادى به موسیقى بندرعباس انجام داد و دلم ازاین میسوزه که مخالفان ناصر ناجوانمردانه ناصر میکوبند چه تهمت هائى که به این هنرمند فقید میزنند
کاش ناصررانمیشناختم تا باشنیدن این حرفهاى پوچ کمتر معذب میشدم
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 13:30
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نه دوست عزیز
از شما ناراحت نیستم گاهی کامنتهایی دارم که همانطور که در متن هم گفتم آنها راتایید نمی کنم به دلیل توهین به ناصر و گاهی حتی خود من!
گمنام عزیز ایدیمو گذاشتم . حتمآ اوف بذار در یاهو. خوبه با هم صحبت کنیم . منتظر جوابت هستم.
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 14:52
امتیاز: 0 0
از اینکه اومدی به وبلاگ خیلی ممنونم.
اگه بتونی در اون موارد کمکم کنی ممنونم.
ساعتی رو مشخص کن تا باهم صحبت کنیم.
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 17:34
امتیاز: 0 0
پاسخ:
فعلا خیلی گرفتارم دوست گرامی اما آپدیت که کردی خبرم کن تا به وبلاگت سر بزنم و چیزی به ذهنم رسید حتما کامنت می ذارم
سلام ...
اول جواب آقا قیصر ... بله تا حدودی با آقای بلوچستانی
آشنا هستم ... کارش خوبه ! اتفاقا در سعی پیدا کردن
کاست جدید ایشان هم هستم .
حالا می رسیم به گمنام :
چرا گیر دادی که ناصر کاراش بندری نبود . چرا نمیگی یا
نمی خوای رضا یا صنعتگر یا... بندری بخونن .
اتفاقا من سعی میکنم منطق داشته باشم . نظر لطف
شماست که من رو بی منطق میدونی آره از نظر من ناصر
بی خطاست . ... اگه راست میگی بگو خطاش چیه ؟
در مورد ترانه ی یمبو سئنه هم دوست عزیز سیاورشن
توضیح کاملی داده ... ( جالبه بدونی این شعر قدیمی تر از
زمان حبیب زاده بوده و ایشان آن شعر را تغییر داده اند )
میتونی به آرشیو وبلاگ ایشون سر بزنی !
روهنده هم در زمانی انقدر مشهور شد ولی در حال حاضر
چندان پیشرفتی نکرده ... ما خیلی هنرمند خوب داریم ...
که به زودی کارهایشان را میشنوی !
این شایعات را نمی دانم ولی فکر نمیکنم که خانم رضایی
از اینگونه آدم ها باشند !
در ضمن فکر نمی کنم که هیچ کدام از موزیسین ها بتوانند
از کار موسیقیایی ناصر ایرادی بگیرند ! (البته ماندگار استثنا )
در ضمن ناصر هم همیشه به این که سال ها پیش در مجالس
عروسی می خواند افتخار میکرد ! این هم نه جرم است
و نه عیب و ایرادی دارد .
من همیشه ناصر را دوست داشتم و همیشه نظرم همین
بوده و هست !
ناصر از این گونه حرف ها می رنجید ؟‌ از چه حرفی ؟
* تعصب آنچنان چشمها و گوشهایمان را بسته نگاه داشته
که دیگر قادر به دیدن و شنیدن بسیاری از چیزها نیستیم .
منظورت چیه ؟
گناه من چیه که نار رو هم بندر دیدم هم تهران ؟
از نظر من هم ناصر یکی بود . ساده و بی ریا
چه در بندر و چه در تهران چه در اوج و بالا چه در مراسم ها !
پاره ای از مسایل مربوط به مرگ ایشان ... منظورت همون
...... هایی یه که گداشته بود ی ... نه دوست عزیز اینجا
حرف ها باید با مدرک باشه ! حتی اگه پسرش هم بیاد بگه
من باور نمیکنم فقط در صورتی که مدرک داشته باشه !
اگه مدرک داری بگو ... ما منتظریم ...
و اما این حرف :
دوستان مدعی طرفدار مرحوم ناصر شمشیر را بر روی منتقدان او از رو بسته اند و جای نقد سالم در این جایگاه را تنگ و تنگ تر می کنند / که چه ؟ / که ناصر را دوست دارند ؟ که ایشان هنرمند بزرگی بود و هنور کاستهایش را گوش می دهند ؟ در اینکه ناصر انسان شایسته و معنوی بود حرفی نیست اما اینکه در این مورد با مدرک صحبت خواهید کرد به چه معنی است ؟
من منتظر انتقاد های درست و به جا هستیم . منظورت
کدوم انتقاداست ؟
آره ناصر رو دوست داریم و آهنگاشو گوش میدیم . ولی
انتقاد رو هم دوست داریم ....
نیازی به مدرک نداره فقط باید روح معنوی داشته باشی
تا بتونی درک کنی !
ببخشید اگه تند برخورد کردم ... امیدوارم ناراحت نشی !
و چون چند وقت به اینترنت دسترسی نداشتم الان جواب
قبلا رو نوشتم ... در هر صورت فقط به خاطر شما اومدم .

/ بی تا /
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 17:44
امتیاز: 0 0
گفته بودین عکسای وبلاگ نمی یاد چه کار کنم؟
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 18:19
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کد عکس و اشتباه می زنین
باید اون کدی رو بزنین که دورش آی ام جی داره آی ام جی شو بردارین و کد عکس و وارد کنید
سلام
واقعا باید به حمیت شما احسنت گفت.
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 23:04
امتیاز: 0 0
من و انتظار و کابوس تنهایی

من و حس اینکه هر لحظه اینجایی

دارم آینه هارو گم می کنم کم کم

تو رو هر طرف رو می کنم می بینم

نگو از تو چشمام چیزی نمی خونی

تو که لحظه لحظه حالم رو می دونی

اگه این بهارم برنگردی خونه

دیگه چیزی از من یادت نمی مونه

من و رها کن از این فکر تنهایی

تو نرفتی نه تو هنوزم اینجایی

دارم از خودم با فکر تو رد میشم

دارم عاشقی رو با تو بلد میشم

نگو از تو چشمام چیزی نمی خونی

تو که لحظه لحظه حالم رو می دونی

اگه این بهارم برنگردی خونه

دیگه چیزی از من یادت نمی مونه

من و رها کن از این فکر تنهایی

تو نرفتی نه تو هنوزم اینجایی
دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 23:42
امتیاز: 0 0
آقای محمد که ادعا می کنید قرار بوده با ناصر باجناق شوید!
تا قیامت هم اینجا کامنت بذارید و این حرفها را تحویل من بدهید کامنت شما تایید نخواهد شد.
یک سری از حرفهایتان درست است که آن هم همه می دانند نه فقط شخص شما
ناصر هرچه بود اگر شیعه باعث افتخار ما بود و اگر سنی بازهم به او می بالیم و شما هم که ادعای تعصب بر فرقه خود می کنید(تسنن) با غیبت و گزافه گویی پشت سر کسی که از دنیا رفته و دستش از این دنیا کوتاه است خود و هم کیشانتان را زیر سوال می برید .
ما شیعه شما سنی!
آیا پیامبر هر دوی ما یکی نیست؟
آیا حضرت محمد گفته که پشت سر مرحوم می توانی هرچه می خواهی بگویی خواه دروغ خواه راست؟!
همسر اول ناصر(فهیمه خانوم) ازدواج کرده و در تهران زندگی می کند تماس و دسترسی به ایشون برایم کار سختی نیست اما این کار را نمی کنم چون به من و شما ربطی ندارد که ناصر برای چه از همسرش جدا شد این همه آدم از همسرانشان جدا می شوند ناصر هم مثل بقیه شما دنبال علت طلاق همه می روید؟
در ضمن این که خانوم روشینا کی هستند و نامشان چیست و چه می کنند برای من موضوع جذابی نیست چون من اصولا علاقه ای به فضولی و خاله زنک بازی ندارم.
در مورد اینکه ناصر همان شب اول مرده بود و چهل شبانه روز او را زیر دستگاه نگه داشتند تا چهلمش به عاشورا تاسوعا بخورد من چیزی نمی گویم خودت حساب و کتاب کن بعد این اراجیف را تحویل من بده !
ناصر ۲۷ روز در کما بود آن ۱۳ روز اضافه را از کجا آوردید؟
و در مورد مردن او در همان شب اول فقط خنده ام می گیرد که شمایی که می خواهی دروغ بگویی چرا فکر نمی کنی و تا این حد سفیهانه صحبت می کنی!
در مورد اینکه دیشب با فاطمه خانوم(همسر دوم ناصر) صحبت کردی و او ابراز تمایل کرد با من صحبت کند می توانم به تو بگویم که برای من ارتباط با ایشون مثل آب خوردن می ماند چون دوستان زیادی در بندر دارم که از دوستان و دوستداران ناصر هستند و از طیق آنان می توانم اقدام کنم چرا از طرف شمایی اقدام کنم که دشمن ناصر هستی؟
در مورد این که گفته بودی شیخ فهیمی یا فاطمه ماه ها از خانه بیرون نمی آمدند!
خود من با فاطمه در تهران و در مراسمهای ناصر به راحتی صحبت کردم و اخبار بندر را هم دارم پس لطفا برای من قصه نباف!
این که ناصر را چگونه کشتند و چرا این پرونده اینچنین اسرار آمیز باقی مانده و چرا حرفها و حدیثها تا این حد ضد و نقیض است هیچ صحبتی ندارم و البته هیچ شکی هم ندارم که ماه تا ابد پشت ابر نمی ماند اما ترجیح می دهم به هیچ کس تهمت نزنم چون پیامبرمان تهمت غیبت و گزافه گویی را منع کرده جناب محمد خان!
در انتها بگویم که احمد هم تویی و من این را می دانم پس زحمت تغییر اسم را به خودت نده.

ناصر هرچه بود شیعه یا سنی عزیز دل ما و همه دوستداران و عاشقانش بود و اگر این خاریست بر چشم دشمنانش باید بگویم او برای ما زنده است و تا ابد جاوید

هنوز زنده ام و زنده بودنم خاریست
به چشم تنگی نامردم زوال پرست

خدا به راست هدایتمان کند.


دوشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 23:48
امتیاز: 0 0
شب نشینی خرچنگ های مردابی...کلاغان قیل و قال پرست...و این همه غریبانه های روزگار و این همه روزهای نا مراد و مردم ناسازگار ! چه صبور است به این گردابی چنین حائل او که نه شبنم که خون دل از شبش می تراود و به قریب دل عادت آن یار رفته از دست که الف لام میم می تراوید از لبش ! سهم تو و ما این است که در امان نباشیم به بی امنی هجمه قداره نا مردم زوال پرست که این خود ذات تنهایی است در این همه جمع بی جور ! و این سزای آن که از انسان می گوید و عشق...که از اول سرخ بود این دومی و سبز بود این اولی ... سبز و رسیده مثل رسیده های غریب و نچیده افتان به پای هرزه علف های باغ کال پرست.


سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 00:25
امتیاز: 0 0
من هم از حالا برای معروف شدن دوست قدیمی ناصر هستم!!!.
دلیل و مدرک هم دارم که نمیشه روی اینترنت آورد!!.
شماها این به ظاهر بندرعباسی ها هم از موسیقی چیزی نمیدانید!!
فقط من بندرعباسی هستم.
ناصر خیلی چیزا داره که من میدونم آخه همش با ناصر بودم!!!.

حرفم میزنم بدون مدرک و به ظاهر خودمو دوست ناصر نشون بدم.
شماها همه نفهمید منو گمنام فقط از ناصر میدونیم.
رضا کریمی.اسحق احمدی.امیری و... اصلان هیچی از ناصر نمیدونن.
من گمنام ۲ مرا به خاطر داشته باشید
منتظر اخبار دقیق از من باشید چون من همه چیز میدونم مانند گمنام ۱!!!!.
البته مدارک هم نمیشه روی اینترنت آورد چون ناصر خودش به من گفت مدارکو نشونه کسی ندیا بده!!!.
محسن و هومن و قیصر عزیز از شما ممنون از گمنام یک هم بابت نقدهای سالمش ممنونیم .
راستی زیر تابوت ناصر را گرفتی هم خیلی افتخار دارد.
یادم رفت بابت مردانگیت از تو تشکر کنم گمنام ۱
واقعا ممنون!!!!
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 01:57
امتیاز: 0 0
پاسخ:
ببخشید شما؟!!!

با این وضعیت تا چند وقته دیگه این وبلاگ و گمنام ها محاصره خواهند کرد!

باید فکری کرد...
سلام
گمنام ۲ در پاسخ به شما چیزی برای گفتن ندارم و ممنون از گل مینا که این کامنت را تایید کردند . / و اما بیتا توضیح سیاورشن توضیح جامعی نبود و آن را برای من سند قرار نده چون من با زبان سواحیلی و ۳ زبان زنده دیگر دنیا آشنایی کامل دارم و به جرات می گویم که طی این سالها اولین کسی بودم که این اصطلاحات در گویش بندرعباسی را تجزیه و تحلیل کردم به طور مثال http://www.hormozgani.net/article-3--0-0.html
من گفتم اجرای این ترانه توسط حبیب زاده بوده است فکر کنم اشتباه متوجه شده باشید / (اگر راست می گویی یک خطای ناصر را بگو ) دیگر چه صیغه ای است به نظر خودت خیلی منطقی هستی ؟ شما ناصر را دوست داری حق با شماست اما کامنتها را با دقت بخوان بعد اینگونه پاسخ بده چون خیلی حاشیه رفتی / و استاد بزرگوار جناب محسن من برای رد یا تایید ناصر اینجا نیامدم چون به زعم شما من یک راننده تاکسی نادان هستم و گذرم به اینجا خورده است وای به حال موسیقی که استادش تو باشی امثال جنابعالی است که اکنون موسیقی ایرانی را به ورطه فلاکت و نابودی کشانده ای و اکنون همان عالیجنابان عربی که از آنها نام برده شد به من راننده تاکسی و توی عالم که ادعای دانش موسیقی داری در دنیا فخر می فروشند / حضرتعالی هم چنین قدرتی و صلاحیتی نداری که در مورد هیچ فردی نظر رد یا تایید داشته باشی / خوشحالم از اینکه مرا نمیشناسی چون لکه سیاه سکوت را بر لبانت می دیدم پس بگذار آسوده خاطر کامنت بگذاری و در باد دوستی ۶ ساله ات با ناصر آسوده خاطر سر بر بالین بگذاری / اتفاقا همین دیشب با حسین گردین بودم فکر می کنم خیلی چیزها و بیشتر و پیشتر از اینکه جنابعالی یادآوری کنی بسیاری از مسایل با حسین یادآوری و مرور شد / در کدام یک از کامنتهایم شایستگیهای ناصر را زیر سوال بردم ؟؟؟ از اطلاعاتی هم که در مورد بزرگان موسیقی ایران و کار ناصر با آنها دادی ممنونم قبلا آگاهی داشتم / اما فراموش کردی که ناصر ماههای آخر عمرش را در بندرعباس و زادگاهش به سر برد و این افتخار هم نصیب من شد که در این مدت در محضر ایشان باشم و حتی در ساخت کلیپ ویدیویی - یک راننده تاکسی ( من ) به ایشان کمک کنم که البته با مرگ ایشان نافرجام ماند / خیلی چیزها نافرجام ماند / دوست صدابردار من که یک روز مانده تا ناصر به استودیویش برود و کارش را ضبط کند از فرط خوشحالی و این افتخار بزرگ در پوست خود نمی گنجید که اجل این یک روز را هم به ناصر فرصت نداد و این حسرت تا ابد گریبانگیر این دوست خواهد بود افسوس و صد افسوس / / / من جنازه ناصر را در بیمارستان از نزدیک دیده ام - خیلیهای دیگر هم دیده اند / فکر نمی کنم جرمی مرتکب شده باشم اگر خواسته باشم صحبتی در این مورد بکنم / اشتباه بزرگ تو و بسیاری دیگر این است که فراموش کردی ناصر دوباره به بندرعباس برگشت و مردم بندرعباس و ناصر با هم آشتی کردند / و اما در مورد موسیقی بندرعباس منظور من از موسیقی و ریتمهای اصیل و فولکور بوده است که سبک ناصر این نبوده اما یادم می آید که همین اواخر قصد داشت ترانه ای را به صورت فولکور و با همان سبک و سیاق بندرعباسی اجرا کند که البته من اسمش را قدیمی نمی گذارم / جناب محسن جهت آگاهی جنابعالی که ادعا داری موسیقی هرمزگان را خوب می شناسی عرض کنم که موسیقی بندرعباس هر قدر به گذشته بر می گردی کارهای ماندگار و قویتری را می توانی پیدا کنی / و جنابعالی ادعا داری که با هر کسی وارد بحث نمی شوی پس چه افتخار بزرگی نصیب این راننده تاکسی دبستانی سطحی نگر شده است / جناب فرهاد حرف شما را کاملا تایید می کنم ناصر عبداللهی غرور نداشت و این یکی از دلایل موفقیت او بود / ناصر عبداللهی حتی در مقابل من گمنام هم جبهه نمی گرفت / ناصر از آن فاصله بین او و همشهریانش همیشه در رنج بود اما خود شاهد بودی که آن سوء تفاهمها این اواخر به پایان رسید / مردم بندرعباس را در تشییع پیکر ایشان شاید دیده باشی / از خانواده ایشان بپرس / وقتی من می گویم ناصر و هرمزگان با هم عجین شده اند اینجا جبهه می گیرند و می گویند او متعلق به همه ایران است / متهم به دشمنی با ناصر می شوی اینجا / نادان و راننده تاکسی خطابت می کنند اینجا / با گمنام ۲ می آیند و مسخره ات می کنند و صاحب وبلاگ هم که بر او واضح و مبرهن است عمل آن فرد آن قدر از این گمنام متنفر است که کامنت را تایید می کند بگذار که دیگران بخندند به ریش این مرد بی نام و نشان / جناب قیصر ظاهرا شما بیشتر از دیگران از موسیقی محلی هرمزگان می دانی و اینکه من در کجا اظهار کردم که ناصر عبذاللهی سبک نداشت ؟؟؟ حالا پاپ مذهبی یا هر چه که خود ایشان می نامید اما خواهش می کنیم انگ توهین به ناصر را به من نچسبان و پیشنهاد می کنم در مورد محمد روهنده دیگر مطلب ننویس چون اینجا کسی روهنده را گوش نکرده و به نظر برخی از دوستان ایشان اصلا جایگاهی در موسیقی هرمزگان ندارند ـ!ـ!ـ!ـ / و گل مینا بگذار دیگران با چشم خردشان دنیا را ببینند نام واقعی من چه سود !!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 04:26
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دلیل تایید آن کامنت همین بود که شما زیادی عصبانی شد ه و کمی بیشتر از خودتان بگویید!
دوم این که برای من سوال است شما چرا تا این حد عصبانی هستید؟
خودتان برگردید و کامنتهای قبلیتان را بخوانید حال غیر از این کامنت!
چرا تا این حد جبهه می گیرید چرا تنها دنبال نقاط ضعفید؟
چرا گمان می کنید که از دیگران جدا هستید ؟
شماراننده تاکسی یا هر لقب دیگری که به شما نسبت داده اند نیستید
شما استاد ما بزرگتر ما .
چرا تا این حد خشن؟
آیا منی که چیزی از موسیقی هرمزگان نمی دانم باید با خشونت چیزی بفهمم؟
فکر نمی کنید این برخوردها به دلیل لحن عصبی خود شما باشد؟
مگر ما اینجا با هم دعوا داریم؟
با محبت و خوش زبانی همه چیز بهتر پیش می رود با خشونت و تلخ زبانی تا قیامت هم صحبت کنیم کسی چیزی نمی فهمد!
من جمله خود من!
دوستان عزیز

لینک دانلود آهنگهای هرمزگانی از جمله محمد روهنده را در قسمت لینکهای روزانه قرار دادم هر کسی که علاقمند به دانلود این آهنگهاست می تونه به لینکهای روزانه مراجعه کنه

با تشکر
گل مینا
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 06:49
امتیاز: 0 0
سلام ...
دوست عزیز و گمنام !
قصد من از این حرف :
(اگر راست می گویی یک خطای ناصر را بگو )
با تو جه به گفته ی خودتان است //در اینکه ناصر انسان
شایسته و معنوی بود حرفی نیست اما اینکه در این مورد با
مدرک صحبت خواهید کرد به چه معنی است ؟ کدام سازمان
مدرک معنویت اعطا می کند تا دیگران هم جهت اخذ آن اقدام
کنند ؟//
چطور از همه می خواهید حرف خود را با سند و مدرک صحبت
کنند ولی خودتان علاوه بر گمنام بودن ! از خیلی چیزها
سخن می گویید و انتظار دارید چشم و گوش بسته چشم
بگوییم تا ما را فرد منطقی بدانید ... نه برادر ...
کجای دنیا روح معنویت انسان را با مدرک اثبات میکنند ؟
این سوال من هم است .
اگه شمای ای دی تو نو بذارین توی یک کامنت و اگه میخواین
مینا تایید نکنه من فکر میکنم اگه اونجوری بتونم باهاتون
حرف بزنم بهتره تا این که ........

و اما آقا محسن : چون زیاد وقت نداشتم تند خوندم ولی از
این جمله واقعا خوشم اومد // ناصر سایه ایی بود بر سر
موسیقی هرمزگان //
آقا هومن این حرف شما هم خیلی جالبه ...
خود را خسته نکن از خدا توفیق بخواه تو هم چون ناصر شوی
که آنقدر مهم بود که چون تو جهت تخریب او تلاشی اینچنین
دارد .
در این جمله ها خیلی حرفها نهفته است !
آقا قیصر : شما گفتی جنس صداوسبک ناصر و روهنده
متفاوته من درکامنت قبلى گفتم ناصر نمى تونست به
سبک روهنده بخواند به این دلیل که صداى ناصر به اهنگ
شرقى نمى خورد.
پس چرا ؟ چرا باید با هم مقایسه کنیم !
بعدشم شما از کجا میدونی ناصر نمیتونست مثل اون بخونه
آیا شنیدی که ناصر خونده و نتونسته ! ؟
ولی .... باید بگم ناصر در همه ی زمینه ها توانایی خاصی
داشت !
در آخر هم از مینای گلم تشکر میکنم .
در ضمن مینا جان زیاد از حرفای آقای محمد ناراحت نشو !
میدونی که با این که ناصر نیست هنوز خیلی ها ....
در هر صورت از همه ی کسانی هم که نظر میدن از طرف
خودم و مینا تشکر میکنم !

/ بی تا/
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:48
امتیاز: 0 0
سلام/چی شده که اینقدر کنایه های ناروا رو با نام دوستی و با ناصر به هم روا میدارید و تو وبلاگی که جاودانگی هدف اول و اخرش هست رینگ بوکس راه انداختید؟...این دوستان ناصر تا الان کجا بودن که من افتخار اشنایی با انها را نداشتم؟!!!
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 12:44
امتیاز: 0 0
گل مینا جان اگر لطف کنید به آقای رضا کریمی بگویید که به وبلاگ من بیاید. دلم براش خیلی تنگ شده .تقریبا ۲سال که آقا رضا رو ندیدم.
سه‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 21:22
امتیاز: 0 0
پاسخ:
همینجا برایشان کامنت بذارید حتما می خونن

دست همتون درد نکنه از این که این همه سلام و صلوات و فاتحه به روحش میفرستین ادامه بدین حتما ثوابی عظیم خواهید برد...


لعنت به اونیکه ضربه ئ آخر رو زد...
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 01:31
امتیاز: 0 0
دوستان به جنگ افکار هم نروید. به نظر من اطلاعات بچه های بندر که کامنت گذاشتن کاملآ غنی و حساب شده بوده دست همتون درد نکنه. اینکه از جانب عده ای بی سواد نامیده شدید خیلی خنده دار بود. واقعآ میگم اطلاعاتتون غنی و خیلی خوبه .اما هدفاتون یه کم سر در گم میمونه . مثلآ من هدفم اینه بیام اینجا بدونم ناصر چرا کشته شده وعلت مرگ چی بوده . آیا چند درصد فکر من داره درست کار میکنه . ؟ باهم دعوا نکنید. من میگم با مشخص شدن انگیزه ی قتل بهتر میشه فهمید اون کی بود. وارزش های اونو شناخت. ارزش کار موسیقیایی ناصر بر هیچکس پوشیده نیس. من همیشه محبوبیبت و شهرت ناصرو با محبوبیت داریوش مقایسه میکنم. داریوش هم صدا داشت و هم قیافه . دقیقآ ناصرم همینجور بود. دو اصلی که باعث محبوبیت و شهرت میشه در عالم هنر.اینا جزو استثنائات روزگار هستند.دیگه معلوم نیس تو چه قرنی بیان. اما دوستان بندری من و غیره.
چرا ما باید ابراهیم منصفی رو توی سن نسبتآ پایین و ناصرو تو سنین جوانی از دست بدیم . به سر هنرمندای ما چی اومد . نه آیا ابراهیم منصفی نمیتونست بیشتر میونه ما باشه . ؟ ناصرو نمیدونم چی شده اما ابرامو چرا؟ همیشه هم از این رفتن ناراحت میشم. به هر حال خدا کنه روحش شاد باشه . ان شاء ا... .
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 01:33
امتیاز: 0 0
با تشکر از مدیر محترم وبلاگ.
از آقایان رضا کریمی واسحق احمدی متشکرم که به موقع حضور یافتند.
واقعا با این راه انداختن رینگ بوکس و شاخ و شونه کشیدن برای هم دیگه
روح ناصر شاد میشه؟!!!
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 03:57
امتیاز: 0 0
((بیچاره مردم بندرعباس))

بیچاره مردم بندرعباس که باید همیشه ازنظردوستان پائین تر باشند
بیچاره مردم بندرعباس که اگردرمودهنرمندشهرشون اظهارنظرکردندبایدمورد تمسخرقرار گیرند
بیچاره مردم بندرعباس که قراراست بابیانیه ۱۵ماده اى محسن زیرسوال بروند
مردمى که مجبورند درمقابل روشنفکرى مثل محسن سکوت اختیارکنند چراکه محسن درحدى نیست که بااینها هم کلام بشود...محسن همه کارهاى ناصرراتنظیم کرده گمنام توء بندرعباسى حق اظهارنظردربارى ناصررا ندارى شما بندرعباسیها براناصر چه کرده اید اتفاقى بود اون شعر صالح سنگبر (گنوغ)که ناصر خوند و معروف شد اصلأ اگه ریتمهاى قدیمى موسیقى بندرعباس هم نبودند که ناصر به موسیقى علاقه مند شود وهمکارى مردم بندرعباس هم نبود بازم محسن ناصرراکشف میکرد شما بندرعباسى هاچه میگید؟مگر ناصرقبل ازرفتنش به تهران که بود ناصردرتهران ناصر شد
بندرعباسى ها شما مگرنمیدونید که محسن حدواندازش در سطح شما نیست که میخواهید اطلاعاتش رامفت خرج کند؟ شماکه دم ازموسیقى بندرعباسى میزنید... مگر شما قبل ازناصرموسیقى هم داشتید؟ خیــــــــــــــر نداشتید ناصر موسیقى رادربندرزنده کرد بعد ازرفتنش هم تمام شد
اصلأابرهیم منصفى که بوده که کاراش رامحسن براى ناصر تنظیم میکرده مطمئنم بندرعباسى نیست شاید همشهرى محسن هست.گمنام توراننده تاکسى هستى ازموسیقى چه میفهمى بذار محسن که ولخرج شده براى موسیقى ایشون خرج کنه این روهنده کیه؟ شاید اینم راننده تریلى هست
بیچاره مردم بندرعباس که درنظردوستان یاراننده تاکسى هستندویا بچه جاشو بیچاره مردم بندرعباس یا بقول سیاورشن عزیز بیچاره دایناسوره
گمنام شما دیشب حسین گردین رادیدى محسن ۶ساله که باهاش دوست هست اصلأ گمنام جان مگرنمیدانستى دهل کسر را به زیباوعود رابه حسن کریمى وصالح اتون وجفتى را به دوستک کلأ محسن اموزش داده و بیچاره مردم بندرعباس.............
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 04:04
امتیاز: 0 0
آقا قیصر : شما گفتی جنس صداوسبک ناصر و روهنده
متفاوته من درکامنت قبلى گفتم ناصر نمى تونست به
سبک روهنده بخواند به این دلیل که صداى ناصر به اهنگ
شرقى نمى خورد.
پس چرا ؟ چرا باید با هم مقایسه کنیم !
بعدشم شما از کجا میدونی ناصر نمیتونست مثل اون بخونه
آیا شنیدی که ناصر خونده و نتونسته ! ؟
بى تا جان اگه کامنتهاى قبلى مرا خونده باشید مى بینیدکه من اینهاراباهم مقایسه نکرده ام حتى گفته ام که مقایسه دوهنرمندباهم اشتباهه این که ناصرنمى تونست به سبک روهنده بخواند ؛کفر که نگفته ام حتى میگم روهنده اجراش ازناصر قوى تر هست اینهاقیاس نیست اطلاعتى بود ازهنرمند محبوب بندرعباس محمدروهنده
بى تا جان روهنده سبکش شرقى هست وترانه فصل بهار(ناریت زیادم) یک ترانه قدیمى شرقى از حسن کریمى بود که ناصر با سبک غربى ان را اجرا کرد ناصر هیچ کارشرقى انجام نداده ومطمئنم اگرفصل بهارراشرقى انجام میداد به این زیبائى نمیشد حالا اگرفرق بین سبکهاى شرقى وغربى را نمیدانید مشکل من نیست بى تاجان
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 05:07
امتیاز: 0 0
از همه کسانی که سعی در زنده نگهداشتن یاد ناصر عزیز دارن از صمیم قلب تشکر می کنم.
هنوز هم باورم نمی شه که اون از بین ما رفته و هنوز مثل روزهای اول اشک از چشمام سرازیر می شه آخه ما مثل اون رو تو مملکتمون خیلی کم دیدیم (من که ندیدم)
ای کاش زمان زنده بودنش قدرش رو بیشتر میدونستیم.
بیشتر از همه از این ناراحتم که آیا اگر این اتفاق برای کسه دیگه ای می افتاد اینقدر راحت از کنار مسئله میگذشتیم؟
یعنی جون یه آدم (اونم چنین کسی) اینقدر ارزشش کمه؟
نمی دونم! همینه که هر وقت عکس بچه هاشو می بینم بدنم شروع به لرزیدن می کنه خدا میدونه که چی میکشن.
روحش شاد و یادش گرامی
بازم ازتون ممنونم
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:14
امتیاز: 0 0
سلام گلم؛
سلام به دوستان عزیز خواهش میکنم بحثها را تمام کنید چرا همش جنگ روانی راه می اندازید.الان مدتیه هر وقت سراغ کامنتها میام همش بحث؛ تورو خدا تمامش کنید اینجا راه اندازی نشده که میدان جنگ شماها باشه؛هرکس اهنگ ساز:باجناق و.....ناصرجان بوده انشاالله زنده باشه دلیل نمیشه چون فلان بوده اینجا هر چی میخواد بگه فکر میکنید اینجوری ناصرجان خوشحال میشه؟تویی که ادعا میکنی دوست ناصرجان هستی پس با روحیاتشان اشنایی داری به نظرتان راضی اند از این وضع؟اینجا هر کس نظرش را میگه اگر اشتباه باشه دوستان سعی میکنن با دلایلی طرف را قانع کنند نه اینکه چنگ راه بیاندازند.در ضمن خدمت دوست عزیزمان بگم ما مردم بندرعباس هیچوقت بیچاره نبوده ونیستیم خواهش میکنم دیگه اینطوری نگید.
ما بندرعباسی ها به جای این بحثها بهتر است از حالا برنامه ریزی کنیم ؛دور هم جمع بشیم وبرای سالگرد ناصرجان و اومدن دوستانمان به بندرعباس وبرگزاری مراسمی ابرومندانه برنامه ریزی کنیم نشستیم و بحث میکنیم که ناصر جان شیعه بوده یا سنی؟ویا.....خواهش میکنم اگر بحثهای جنجال برانگیز دارید سعی کنید اینجا مطرح نکنید از راههای دیگه واسه بحثهایتان استفاده کنید .گل قشنگم مینا جان من این حرفا رو نوشتم اگر فکر میکنید ممکن است برخی دوستان ازرده خاطر میشوند تایید نکن .بابت همه زحماتت مرسی فدات بشم*****جاوید ناصریا*****
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:31
امتیاز: 0 0
معراج مردان خدا بر سر دار است...
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:31
امتیاز: 0 0
سلام
خوبی /؟
بابا از طرفدارای ناصر دیگه انتظار نداشتم بی وفا باشن
چرا سر نمی زنی ؟
منتظرتم
خوشحال می شم بیای
مشکی باشی
یا علی
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 13:07
امتیاز: 0 0
اینجا بارون عجیبی داره می باره طوفان و رعد و برق و رگبار وتگرگ بااینکه سر ظهره خونه تاریک تاریکه یه جورایی دلم گرفته این محیط وبلاگ و دوست ندارم مینا دلم می خواد مثل اون اوایل باشه که با هم دوست بودیم همدل و همدرد بودیم نه شیعه مشخص بود نه سنی نه تهرانی نه بندری نه...
فقط عشق بود که بین ما بود اما الان یه جورایی فاصله افتاده بین ما و من این فاصله رو حس می کنم
آقای احمدی راست میگه این به جای فاتحه دادن و دعا کردنمونه؟ اینجوری روح ناصر شاد می شه؟نه به خدا نه تنها اون عذاب می کشه ماهم هر روز ازهم دور می شیم
و من این فاصله ها رو دوست ندارم مینا
درد نبود ناصر کم نیست نمیشه تنهایی تحملش کرد دلم سنگ صبور می خواد اینجا همیشه سنگ صبورم بود اما حالا انگار همه چی از سنگ شده یه کم فکر کنین توی یه همچین چهارشنبه بارونیی ناصرو از دست دادیم بیاین لااقل همدیگر و از دست نمی دیم
ناصرجان کجای ببینی که بی تو چه می کشم
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 14:33
امتیاز: 0 0
اگر لطف کنی وبلاگ من رو لینک کنی. ممنونم.
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 16:47
امتیاز: 0 0
پاسخ:
شما رو با نام به یاد ناصر لینک کردم
اما معمولا لینک دوجانبس
اما مهم نیست
بروید ای دلتان نیمه که در شیوه ماست
مرد با هرچه ستم هرچه بلا می ماند
سلام به همه
بازم چهارشنبه شد و باز هوا بارونی شد
الان که دارم این کامنت مینویسم این آهنگ داره از رادیو پیام پخش میشه . خدایا بازم دلم برای همشون تنگ شده
ناصر عزیز؛ بابک بیات ... و پدرم؛ استاد در موردش گفته بود که این صدا بعدها جزء خواننده های بزرگی میشه. و همینطورم شد.
خدایا تا کی باید تک تک خوبامونو از دست بدیم.
من همیشه براشون دعا میکنم.
امروزم چهارشنبه متعلق به آقامونه.
خدایا بحق ناله های عاشقانه این مردم؛ از گنهامون در گذر و فرج آقا امام زمان (عج) نزدیک بفرما.
آمین یاربالعالمین

(((((((((((((((((((((((((((ماندگار ناصریا))))))))))))))))))))))))))))
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 17:50
امتیاز: 0 0

سلام به خواهرم مینا
خسته نباشید
از این همه تلاش و سعی شما صمیمانه سپاسگذارم
هدف بزرگ و زحمات با ارزش شما بر کسی پوشیده نیست.خداوند به شما سلامتی جسم و روح عنایت فرماید.
خداوند روح برادرم ناصر را با پاکان بی نظیر دو عالم محشور فرماید.
مشهور است که خداوند بزرگ در دو مورد به بنده هایش می خندد:یکی وقتی که تلاش در تخریب بنده ای از بندگان خدا می کنند که خداوند عزیزش داشته است و دیگری زمانی که تلاش در ترفیع بنده ای می کنند که خداوند خوارش خواسته است.
و بی شک ناصر خوب ما را خداوند عزیزش داشته است.
برای اثبات این امر کافی است که با مردم هم کلام شویم که علیرغم شایعات برنامه ریزی شده علیه ناصر ُ از صمیم قلب دوستش دارند.واز این دسته کم نیستند.
باز هم برای شادی روح عزیزمان فاتحه می خوانیم و صلوات میفرستیم.

باز هم از تلاشهای ارزشمند خواهرم مینا سپاسگذارم.چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 20:29
امتیاز: 0 0
مینا خانم عکسا درست شد؟ اومد؟
چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 21:06
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نه!
لطفا صلوات بفرستین به روح پاک عزیزمون .
به خدا هیچی ازمون کم نمی شه .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

چهارشنبه 9 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 22:30
امتیاز: 0 0
سلام
دوستای خوبم ایام فاطمیه است
همه ما دوستداران ناصریا می دونیم که چه ارادتی به حضرت فاطمه داشتن
پس بیاین در این ایام برای این عزیزمون خیلی دعا کنیم تا روحش از ما شاد باشه و ثوابی هم براش باشه
تنها کاری که از دستمون بر میاد ...

*** اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ***

روحش شاد و یادش گرامی
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 00:54
امتیاز: 0 0
آخرین آپ نعمت.
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 02:24
امتیاز: 0 0
سلام ...
آقا قیصر من نمی خوام ارزش روهنده رو پایین بیارم .
شاید ناصر نمی تونست مثل روهنده ی قدیم بخونه ولی
با این وضعیتی که روهنده داره پیش میره هیچ انتظاری
ازش نمیشه داشت !
در مورد ریتم ها هم چون گفتین هیچی نمیدونم دخالتی
نمیکنم . مثل این که خودتون یکی از اساتید برتر اید !
/بیچاره مردم بندرعباس که باید همیشه ازنظردوستان پائین تر
باشند ./
آقا قیصر اگه قرار باشه اینجوری بشه مطمئن باش من هم
دیگه اینجا نمیام ! ولی فکر نمیکنم اینجوری باشه !
/بیچاره مردم بندرعباس که اگردرموردهنرمندشهرشون
اظهارنظرکردندبایدمورد تمسخرقرار گیرند/
چه کسی شما رو مورد تمسخر قرار داده ؟

/ گمنام توء بندرعباسى حق اظهارنظردربارى ناصررا ندارى شما بندرعباسیها براناصر چه کرده اید اتفاقى بود اون شعر صالح سنگبر (گنوغ)که ناصر خوند و معروف شد اصلأ اگه ریتمهاى قدیمى موسیقى بندرعباس هم نبودند که ناصر به موسیقى علاقه مند شود وهمکارى مردم بندرعباس هم نبود بازم محسن ناصرراکشف میکرد /
همه اینجا میتونن نظر خودشونو بگن ... !
نه تنها بندر عباسی ها کلا میگم واقعا تا وقتی ناصر زنده
بود براش چیکار کردیم ؟
و آما شعر مرحوم صالح سنگبر . دوست عزیز ناصر قبل از
این که شعر گنوغ رو بخونه توی بندر معروف شده بود .
با شعرایی مثل شهلا . مزن سنگ . و ناز اتکه .... .
و اما همکاری مردم بندر : میتونم بپرسم از کدوم همکاری
حرف میزنی ! ؟

.....
همینه کا ناصر میگفت :
ازم نخواه با تو بمونم تو هیچی از من نمیدونی

....
/بی تا/
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 04:26
امتیاز: 0 0
چقدر خوب می شد اگه همه مون طرز پیغام نوشتن برای دوست خوبمون گل مینا رو از عزیزانی مث استاد ا-م و ... یاد می گرفتیم . یه کم در نوشته هاشون دقت بیشتری می کردیم . لااقل خستگی از دوستمون که داره با جون و دل برای زنده نگهداشتن یاد و نام هنرمند محبوب ما تلاش می کنه دور می شد ، امیدوارتر می شد و می تونست بیشتر روی ما حساب کنه !
دوستان و نزدیکان ناصریای نازنین حتما خیلی در مورد این عزیز می دونن . کسانی مث همین دوست گرامی مون که اسم بردم یا آقای کرمی یا آقای احمدی و ... اما چرا اونا نمیان و چیزی نمی گن که بله چنین و چنان ... ! ؟؟؟
اینا لابد دلیلی داره که با یه کم اندیشیدن بهش می رسیم !
برای همه تون آرزوی شادی و موفقیت دارم و امیدوارم روح بزرگ کسی که انقدر دوستش داریم ازمون راضی باشه !
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 06:17
امتیاز: 0 0
از وبلاگ شما که می رم عکسا درستن
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 09:42
امتیاز: 0 0
پاسخ:
نمی دونم!
برای من که باز نمی شن!
سلام به همه شما
دوست عزیز قیصر وبرادر گمنامم
مثل اینکه دست نوشته های من که خوشبختانه موجود هم هست خیلی بد برداشت شد
اول از هر چیز از نوشته هاوپیامهای دوستانی که با طعنه ونقطه چین وعلامت سئوال جای پا میگذارند در صورتی که به دهها زبان زنده دنیا مسلطند پیداست که بنده هنوز به باغ کمالشان کالم...کسانی که موسیقی رااز....
جعله تا درام صلاخی کردند؟؟؟؟
وهزاران دانسته های دیگر که قبلا گفته ام..
پس مشخصا بنده روشنفکر نیستم.
در مورد ترانه ابراهیم منصفی اگر درست خوانده باشید
گفتم دوباره سازی نه تنظیم...این کار از روی علاقه به ناصر و
رفاقتی انجام شد/ناصر هم یکبار بیشتر انرا اجرا نکرد.
درخصوص اهلیتم هم دراشتباهید
من متولد خرمشهر محله مکری نزاد (نزذیک بازار روزقدیم )
هستم /بعد از جنگ در بندرعباس هم زندگی کرده ام
که توضیح کاملش ازحوصله اینجاخارج است...
در حال حاضر ساکن اصفهانم بعد از این هم خدا میداند.
مادرم وبستگانش بندر عباسی هستند .
پس زیاد تند نرو روی سخن من با مردم نیست...
وقتی حرف جنوب وجنوبی میشود بغض گلویم را میگیرد
وقتی ناصر خواند
اهل باران اهل دریا اهل اندوه غروبیم
از دیار شعروشرجی ازکویروازجنوبیم
به هیچ چیزجز اندوه اوارگیه خودمان فکر نکردم.
ان موقع گمنامی از راه برسد وبگوید :
باید جنوبی باشی تا معنای شرجی وگرما واین کلمات رابدانی؟
عزیز دل:
باید جنوبی باشی تا معنای اوارگی جنگ زدگی وخانه بدوشی رابدانی؟؟؟
باید جنوبی باشی تا طعم فرار کودک سه ساله ایی را با یک جفت دمپایی از زادگاهش بفهمی؟
باید جنوبی باشی تااندوه غروب غربت رابفهمی؟
ولی باید این را یاد اور شوم ما اینجا نیامده ایم تا خاطراتمان را
مرور کنیم ودانسته هایمان رابه رخ یکدیگر بکشیم
جنوبی یا شمالی تهرانی یا بندری .................
ببینید این بحثها را چه کسی راه انداخت بعد متهم کنید؟؟؟
قیصر ازشمامی پرسم؟
در جایی که به لطف وهمت یک غیر بندری یا جنوبی راه اندازی شده وهمه برای یک هدف ان هم شناخت بیشتروزنده نگه داشتن یاد هنرمند مظلو مشان دور هم جمع شدند
آیا درست است گمنامی بیاید
وادعا کند تمام این مسائل را بهتر از دیگران میداندوفقط فقط دست روی نقطه ضعفهای این هنرمند بگذارد :
شیعه بود سنی شد/خطا کار بود /می فروش....../
ودلیلش هم این باشد که من همشهریه ناصر بودم /
من از مهد کودک تا بحال میشناختمش
من در تمنای رسیدن به شهرت دیدمش
من کیبوردش رالمث کردم
من کلیپش را ساختم
من من من من من من من من من من من من بندرعباسیم!!!
قیصر عزیز از من دلگیر مباش
دوست شما ناصر را در تمنای رسیدن به شهرت دیده .
بی ادبیست!!!!من در در حالی که با بغضی فرو خورده از
استدیو انچنانی تهران بیرون می امد
قیصر عزیز :
مگر نه اینکه ناصر در طول مدت کوتاه عمرش موسیقی بندر وجنوب را به همه ایران نشان داد
مگر نه اینکه مردم(شنونده های عام)ریتم وموسیقیه بندر را
فقط برای گرما بخشیدن به جشن هایشان میخواستند
ناصر در این چند سال کوتاه تابت کرد که همان ریتمهای
۶/۸کوبنده بندر میتواند غم دنیا رابر سر شنونده خراب کند
میتواند باهمه وهمه ارتباط برقرار کند همه ایران
جنوب غیر جنوب ندارد؟؟؟؟؟
دوست خوبم
تلخ وشیرین حرفهارابه معرفتد ببخش
از این به بعد سعی میکنم بیشتر شنونده باشم ونظری ندهم
که خدایی نکرده به بعضیها بر بخورد
دوست گمنام من باش تا صبح دولتد بدمد.....
اگر دست نوشته ایی گذاشتم برای دلتگیم برای ناصر بود .
صدای گرم جنوب که به ناله ایی نافرجام تبدیل شد

دلی سربلندوسری سربه زیر
ازاین دست عمری بسربرده ایم


پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 10:07
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دوست عزیز قهر نکنید!
دوستان قهر نکنید بحث کنید تبادل نظر کنید چه ایرادی داره ؟!
اما بدون دعوا و موضع گیری

به خدا می رسیم به اون صمصیتی که باید برسیم.
سلام
اینجا چه خبره؟
خیلی شلوغ شده حواستون هست؟
اگه تو تایید بعضی از نظرات دقت نظر بیشتر داشته باشید خیلی بهتره!!!
اینجا وبلاگ ناصره نه به قول دوست عزیزم رینگ بوکس!!!
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 13:00
امتیاز: 0 0
پاسخ:
من دلم میخواد دوستان با هم بحث کنند البته دوستانه
هیچ ایرادی نداره و اطلاعات عمومی هم بالا می ره اما متاسفانه دوستان با جبهه گیری با هم صحبت مب کنند و اگر اینجوری ادامه پیدا کنه بله مجبورم تایید نکنم!
وبلاگ به یاد ناصر(علیرضا) آپدیت شد
www.nasseria_mehrania.persianblog.com
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 15:40
امتیاز: 0 0
چه جوری می تونم موسیقی برای وبلاگم بزارم؟
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 15:47
امتیاز: 0 0
پاسخ:
دیگه خواهشا این و از من نپرسین !

از لیدا بپرس

www.eshaghmusic.blogfa.com
سلام گلم:
دوستان عزیزم سلام؛
توروخدا قهر نکنید شماها که وارد بحث میشوید تحمل انتقاد را هم داشته باشید ما باید سعی کنیم با نظرات و تبادل نظر سازنده در شناخت بیشتر ناصر جان و شناساندن ناصر جان به همه دنیا تلاش کنیم نه اینکه یکدیگر را محکوم کنیم که تو از موسیقی نمیدانی و...و...یا درمقابل هم جبهه گیری کنیم سعی کنیم با مهربانی و نهایت احترام جواب یکدیگر را بدهیم و به همه نشان دهیم که این پیوند ووحدت و همدلی بین ما از برکت عشق ناصریا ست.یادمان باشد ما هرکدام در یک گوشه از ایران عزیز هسیتم از حالا برای برگزاری مراسم سالگرد ناصر باید برنامه ریزی کنیم که به بهترین نحو برگزار بشه. مینای گلم ممنون از زحماتت.****جاوید ناصریا****
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 15:51
امتیاز: 0 0
با سلام
جناب استاد محسن می بینم که دیواری کوتاهتر از گمنام و قیصر برای فخر و فضل پیدا نکردی ؟ با آن همه ادعایت برادر عزیز چه مطلب موسیقیایی به ما ارائه دادی ؟؟؟ جز تهمت زدن و ادعای دانش کردن ؟؟؟ نقطه چینها و علائم سوال و تعجب و غیره برای محبوس کردن در زباله دان ذهن آدمی به وجود نیامده اند استاد !!! دیگران اینجا هستند و قضاوت می کنند / چه کسی مرا راننده تاکسی خطاب کرد ؟؟؟ ( در ادبیات محسن راننده تاکسی نادان و بی سواد است ) / چه کسی مرا سطحی نگر و دبستانی خطاب کرد ؟؟؟ موضوع مشروب خوردن یا نخوردن ناصر عبداللهی در صفحه اصلی همین بلاگ مطرح شد و مطمئن باش آن شخص من نبودم / مثال می فروشی ناصر عبداللهی در ادامه بحث در مورد مشروب خوردن روهنده برای تحقیر وی عنوان شد نه بد گویی ناصر / بحث شیعه و سنی بودن ناصر در صفحه بلاگ مطرح شد و مطلب من در ادامه همان موضوع بود و آن را بسیار کم اهمیت می بینم که بخواهد بحث خاصی در این مورد شود اما به نظر می رسید همه ما در اینجا در مورد مباحثی که مطرح می شود می توانیم آزادانه اظهار نظر کنیم و شما نمی توانید کسی را از این کار منع کنید / اگر جنابعالی افتخار داده ای و یکی از ترانه های منصفی را برای ناصر دوباره سازی کرده ای من سالها در کنار منصفی بوده ام و بسیاری از ترانه هایش را با صدای نفسش و پنجه هایش بر روی گیتار شنیده ام اما اقرار می کنم که در حدی نبودم که ترانه ای برای ایشان تنظیم !!!!!!! یا دوباره سازی !!!!!! کنم . فعلا موضوعی را در مورد نوع روابط مرحوم عبداللهی و مرحوم منصفی مطرح نمی کنم چون فکر می کنم به حد کافی توسط کسانی که داعیه طرفداری از ناصر را دارند تحقیر شده ام ./ فکر نمی کنم در مورد مطلب باید جنوبی باشی تا شرجی و گرما را درک کنی مطلبی خلاف واقع گفته باشم / ما در اینجا به عنوان مثال ترانه های جیپسی کینگ را هم گوش می کنیم و هر کدام حس خاص خود را در لحظه استماع به ترانه داریم حالا اگر یک اسپانیولی بیاید و بگوید باید یک اسپانیایی باشی تا فلان ترانه را درک کنی همه دنیا باید علیه او جبهه بگیرند و بگویند چون ما چیزهایی را به یاد آوردیم در لحظه استماع پس حرف شما غلط است ؟؟؟ درک موسیقیایی شما را در این جملات کاملا یافتم و ژرف نگری و دیدگاه موسیقیایی شما و شناخت عمیقتان از موسیقی هرمزگان بر همه واضح و مبرهن شد / بسیاری از مردم اصیل بندرعباسی هم هستند که چیزی از موسیقی خودشان نمی دانند پس دلیل محکمی نمیبینم که چون در اینجا زندگی کرده اید حتما باید به همه مسائل اشراف کامل داشته باشید / باز هم می گویم که من هیچ وقت نگفتم همه چیز را در مورد ناصر می دانم من حتی همه چیز در مورد خودم هم نمی دانم استاد عزیز / اما مثل هر شخص دیگری می توانم در جریان برخی مسائل باشم اینجا جای ادعایی نیست / استاد گرامی به زعم شما اگر بنده ادعایی داشتم ابتدا خود را معرفی می کردم تا همگی مرا بشناسند اگر هم قصدم شایعه سازی یا توهین بود طی این همه کامنت مشخص می شد البته از نظر شما که من نادان قصد شایعه سازی و تهمت و افترا به ناصر دارم /( من من من من من من بندرعباسی ) این نحوه نگارش شما چه چیزی را می رساند ؟؟؟ آری من بندرعباسیم و باعث افتخار من است نمی توانم خود را عوض کنم جناب محسن / مشکل شما را درک می کنم اما واقعیت همین است و بس / اشتباه نکن جناب محسن مردم هرمزگان سالیان سال است که خراب غم ناشی از همان ریتمهای کوبنده هستند و ناصر از درون همین مردم برخاست و در مکتب همین مردم در چشم جنابعالی حقیر تعلیم یافت - بگو و باز هم بگو که مردم بندرعباس موسیقی را برای جشنهایشان می خواسته اند منصفیها - وزیری ها - حبیب زاده ها - کرمی ها - اوج ها و غیره آمدند که به ادعای شما به جشنهای ما غنا بخشند ایرادی بر جنابعالی نیست ناشی از درک عمیقتان از موسیقی و هرمزگانی است / ناصر متعلق به بندرعباسیها و هرمزگانیهاست و هرمزگان هم جدا از ایران نیست اما او قربانی شد قربانی چه چیز ؟ از برادرش بپرسید چون گمنام فردی نادان و سطحی نگر است که شایعه می سازد - افترا می زند . در پناه حق پاینده باشی دوست من /// و اما جناب بیتا متاسفانه شما زیاد به حاشیه می روید / در قرائت کامنتها دقت نمی کنید و مطالب دیگران را به من نسبت می دهید کامنتها را مرور کن و متوجه می شوی در یکی از کامنتها اگر اشتباه نکنم گل مینا از معنویت ناصر نوشت و اینکه برای اثبات آن مدرک دارد و من آن سوال را از ایشان پرسیده بودم و همینطور بحث در مورد خطای ناصر و شما از گرد راه می رسی و نا آگاهانه مرا به باد انتقاد میگیری دقت کن دوست من / جبهه نگیر
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 16:43
امتیاز: 0 0
باسلام
همشهرى مه بى تا مه استادنهم ولى عاشق موسیقى بندرم فکرکن ازایشونم که توهیشون دنبال لوطیون چاکه ازنم ناصربااهنگ گنوغ توبندر معروف بو هروقت اسم ناصراتات ناخواداگاه بیاد ((مه صداى گرم تؤم خاک جنوب )) اکم
بى تاجان روهنده کارؤش ازکبل خیلى قوى ته بودن اخرین البومش که با اغاى اسیرغم اجراشوکردن گوش هاداhttp://www.hormozgani.net/modules.php?name=YasMusic
واگه نتشنوتن به اى ادرس برا وگوش کن
محسن شمااگه دوکامنت اخیرتون رامرورکنید خواهى دید که کنایه هاى نیش دارى زده اید من طلاعتم را مفت خرج نمی کنم این یعنى چه؟ کدوم اطلاعات؟ ماکه اطلاعاتى مفیدازشماندیدیم محسن شما براى موسیقى تاریخ مصرف تأیین مى کنى موسیقى ما کهنه نمى شود مطمئمآباش بیش ازسى سال قبل مرحوم حسن کریمى اهنگ حمیده را باچه زیبائى خوانده خیلى ها این ترانه رابازخوانى کردند منجمله طوفان هنرمند لس انجلسى ولى اصلآ چنگى به دل نمیزد
بیقرارازروهنده را چندین نفرخوندند اریا ازتهران تا لس انجلسى ها ولى بازم نتوتستند اجراى روهنده راداشته باشند
وختى که توم دى (فصل بهار)ازمرحوم حسن کریمى را زنده یادناصر خیلى زیبا بازسازى و قوى اجرا کرد ولى اجراى حسن کریمى زیباتربود محسن: تا کسى سخن نگفته باشد عیب وهنرش نهفته باشد بعدازحرفات فهمیدم اصلأناصررانمى شناسى ناصربه دنبال فرارازریتمهاى قدیمى نبود بلکه دنبال احیاء انهابود قیام ناصر که چندین بار درهمین کامنتها صحبت ازان شد: شمامیدانید قیام ناصر چه بود اگه نمیدانى بدان که ناصر میخواست اهنگهاى فلکوربندرعباسى را با سازهاى محلى وقدیمى اجراکند ناصر میخواست عودوجفتى ودهل کسر را دوباره رونق بخشد ناصراز نواى زارلیوا میگفت ازتکنیک ظریف جهله نوازان حرف میزد محسن شما بندرعباس بودید و یجورى بندرعباسى هستى قبول ولى اونى که گفتى جهله هست نه جعله شما ازریتم ۶و۸ بندرعباس حرف میزنید!!!!!! درصورتى که بندرعباس این ریتم را نداره موسیقى بندرعباس ریتمش ۴و۴ هست ۶و۸ متعلق به موسیقى بوشهروبستک وحدودى بحرین میباشد
پنج‌شنبه 10 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 16:53
امتیاز: 0 0
آقای قیصر به نظر من محمد روهنده کاراش ضعیف تر شده و ناصر هم فقط به خاطر گنوغ پیشرفت نکرد.
گنوغ ترانه خیلی خوبی بود اما نازاتکه.دیریا موجن و...
اینها رو هم در نظر بگیر.
قیصر همه نباید یه نظر داشته باشن.

از مدیر محترم وبلاگ هم تشکر میکنم بابت زحماتی که میکشه
جمعه 11 خرداد‌ماه سال 1386 ساعت 01:09
امتیاز: 0 0
1 2 >>